ciążowa sesja zdjęciowa

III ciążowa sesja zdjęciowa

III ciążowa sesja zdjęciowa

Zdjęcia to przepiękna pamiątka. Ważne wydarzenia warto upamiętnić, by wracać do nich po latach, wspominać, rozgrzewać serce ich blaskiem.

I w czasie tej ciąży nie mogłam odmówić sobie takiej pamiątki. Oto kilka przepięknych zdjęć zrobionych przez Anię Janowską.

Plener zrealizowaliśmy w środku Krakowa. Tak – jeszcze można znaleźć kilka łąk w tym, coraz bardziej betonowany mieście. Dzieci zbierały jesienne, wrześniowe kwiatki, było ciepło i przepięknie.

Do 36 tygodnia ciąży prowadziłam zajęcia jogi. Moja ostatnia grupa to były mamy z maluszkami – kilkumiesięcznymi niemowlakami. Natomiast sama praktykuje do końca, z myślą, ze pewnie jeszcze w czasie porodu wykonam kilka przynoszących ulgę asan (pozycji jogi). Bardzo chciałam mieć sesję w ciąży. W Końcu to mój trzeci błogosławiony stan, i nie mam pewności czy jeszcze kiedyś doświadczę bycia w ciąży. Sesję zrealizowałyśmy w Młynie Zabierzów.

To już moja III ciążowa sesja zdjęciowa. To dla mnie wzruszające. Już od 5 lat – nie jesteśmy sami. Każdy dzień to wspaniałe wyzwanie – pełne uczuć: radości, smutku i dumy. Refleksji – czy dobrze, jak wesprzeć, jak mądrze pomóc.

Zostawiam Was ze zdjęciami 🙂

 

Ola Uruszczak

Ola Uruszczak

Nauczycielka jogi i medytacji, instruktorka Masażu Shantala, propagatorka zdrowego stylu życia. Uzależniona od tego, co naturalne i zielone. W wolnych chwilach ucieka z miasta, po to by odnaleźć ciszę i spokój oraz piękno Matki Natury. Prywatnie żona Leszka i mama 2 chłopaków Gabrysia (ur. 2012r.) i Michała (ur. 2014r.). „Głęboko w sercu noszę przesłanie Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.” i staram się każdego dnia wcielać ją w życie.

Polub ml-EKO!
Klikając "Lubię to" będzie mi bardzo miło :-)