EKO prezenty?

Szał prezentowy w pełni. Zostało raptem kilka dni do Wigilii i tradycyjnych prezentów znajdowanych pod choinką. Być może brakuje Wam pomysłów i inspiracji. Co powiecie na prezenty w duchu EKO?

Nie będę Was zasypywać poradami w stylu: „Zrób coś sam”. Jestem pewna, ze każdy wie, ze taka opcja istnieje. Inna sprawa, ze na to brakuje zwykle czasu, a i nie każdy ma dryg do wykonania prezentów ręcznie.

Chciałąm Wam natomiast powiedzieć dziś o przesympatycznym sklepie internetowym: littlethings.pl/. Znajdziecie tam szereg eko produktów, które z powodzeniem mogą posłużyć za prezenty. I to w duchu EKO.

Sama wybrałam sobie EKO plecak. Posłuży mi jako oryginalne opakowanie. Stanie się tym samym opakowaniem-prezentem.

Jeżeli brakuje Wam świątecznej inspiracji – zobaczcie. A nuż znajdziecie coś dla siebie?

Tagi: ,
Ola Uruszczak

Ola Uruszczak

Nauczycielka jogi i medytacji, instruktorka Masażu Shantala, propagatorka zdrowego stylu życia. Uzależniona od tego, co naturalne i zielone. W wolnych chwilach ucieka z miasta, po to by odnaleźć ciszę i spokój oraz piękno Matki Natury. Prywatnie żona Leszka i mama 2 chłopaków Gabrysia (ur. 2012r.) i Michała (ur. 2014r.). „Głęboko w sercu noszę przesłanie Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.” i staram się każdego dnia wcielać ją w życie.

Polub ml-EKO!
Klikając "Lubię to" będzie mi bardzo miło :-)