Joga w ciąży

Joga w ciąży Kraków – Indywidualny programem zajęć dla kobiet w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas. Twój czas.

W tym czasie szczególnie zwracasz uwagę na swoje wnętrze – obserwujesz siebie, dziecko, przygotowujesz ciało i umysł na TĘ zmianę – zmianę, kiedy w Twoim otoczeniu przybędzie nowa osoba – Twoje dziecko

W tym szczególnym czasie – proponuję Ci skorzystanie ze specjalnego indywidualnego programu zajęć dla kobiet w ciąży. Zajęć przygotowywanych tylko dla Ciebie.

Nazywam się Ola Uruszczak i jestem nauczycielem jogi w podejściu vinyasa-krama oraz nauczycielem medytacji. Jako certyfikowany instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala uczę również jak masować: niemowlęta, starsze dzieci, dorosłych i kobiety w ciąży.

W swojej pracy specjalizuję się w poszukiwaniu i budowaniu świadomości ciała. Dziś chciałam Ci zaproponować objęcie indywidualnym programem zajęć dla kobiet w ciąży – by pogłębić Twoją świadomość w odczuwaniu siebie.

Jestem mamą trójki dzieci. W czasie przebiegu każdej ciąży – praktykowałam aż do rozwiązania. Ciąża przebiegała u mnie bez komplikacji. Miałam dużo siły i radości. Joga i medytacja prowadzą przez ciążę – i wspaniale pomagają w jej przebiegu.

Joga w ciąży Kraków: Jak wyglądają zajęcia?

75 minutowe cotygodniowe indywidualne spotkania podczas których będziemy praktykować spokojne, dostosowane do Twoich potrzeb asany (pozycje jogi), techniki pracy z oddechem i techniki medytacyjne. Indywidualne spotkania pozwolą nam dostosować praktykę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wszystko po to, by pomóc Ci odnaleźć relaks, harmonię i spokój. Przygotować na poród i przyjście na świat Twojego dziecka. Jeżeli wyrazisz chęć – mogę również pokazać Twojemu partnerowi, jak Cię masować by pogłębić rozluźnienie Twojego ciała.

Kto może skorzystać?

  • Kobiety w ciąży chcące budować świadomą, spokojną praktykę jogi. Warto, abyś skonsultowała możliwość uczestniczenia w zajęciach z Twoim lekarzem prowadzącym ciążę.

Lokalizacja: Kraków – Bronowice (w godzinach między 9:00 a 14:00 – do uzgodnienia), możliwe inne godziny kursu w domu/lokalu udostępnionym przez kursanta.

Cena: 80 zł/spotkanie.

Zapisz się na kurs! mleko.blog@gmail.com

https://www.facebook.com/ML.EKO.blog/

Wejdź na moją stronę i zapoznaj się z opiniami po zajęciach ze mną: http://ola-uruszczak.pl/

Ola Uruszczak

Ola Uruszczak

Mama, joginka i blogerka. Instruktorka Masażu Shantala. Propagatorka tego co proste i naturalne.

Polub ml-EKO!
Klikając "Lubię to" będzie mi bardzo miło :-)