Zajęcia jogi Kraków

Nazywam się Ola Uruszczak i jestem nauczycielem jogi  i medytacji. Uczę jogi w podejściu vinyasa-krama. Wiele lat staję na macie i poprzez łagodną, choć nierzadko intensywną praktykę, odkrywam harmonię pomiędzy moim ciałem, oddechem i umysłem. Ucząc jogi czuję radość i wdzięczność, że mogę kroczyć tą ścieżką. Prowadzę zajęcia jogi w Krakowie i okolicach (Wieliczka, Krzeszowice, województwo małopolskie).

Na zajęciach wskazuję uczniom drogę – jak odkrywać w sobie miękką pracę, która powoli pomaga usunąć z ciała napięcia i uwalnia energię, radość i niesamowity potencjał!

Moim nauczycielem jest Maciej Wielobób. To on mnie prowadzi, odpowiada, wskazuje drogę. Pod jego okiem stawiałam swoje samodzielne pierwsze, nauczycielskie kroki.

Zajęcia jogi Kraków

Prowadzę regularne zajęcia jogi w Krakowie  Przyjdź  – spotkamy się na macie!

Pracowni jogi Macieja Wieloboba w Krakowie ul. Grzegórzecka 12/8a (w podwórku) środa o 18:00

Orzełek – Centrum rozwoju i edukacji ul. Lipska 49 czwartek o 20:00

Rodzinek ul. Zachodnia 7/7a piątek o 11:00 i o 12:00 (zajęcia dla kobiet w ciąży)

Podejmę się prowadzenia zajęć grupowych. Szukasz nauczyciela: pisz mleko.blog@gmail.com

Zajęcia jogi Kraków – indywidualne

Zapraszam też na zajęcia indywidualne. Ustalimy czas, termin i miejsce spotkania. Nie tylko w Krakowie. Dojazd wchodzi w grę. Wejdź na moją stronę i zapoznaj się z ofertą: ola-uruszczak.pl/

Napisz do mnie: mleko.blog@gmail.com

Zajęcia jogi dla dzieci

Prowadzę zajęcia jogi dla dzieci w przedszkolu. Jako mama dwójki maluchów – wiem, jak ważne by wskazywać dzieciom drogę do harmonijnego prawidłowego rozwoju. Zajęcia jogi dla dzieci prowadzę w ten sposób – że zarówno pracujemy ruchowo, jak i uczymy się uważności i pracy z oddechem. Jest dużo śmiechu i zabawy. Nie brakuje też skupienia i relaksu. Chętnie poprowadzę jogę dla dzieci w przedszkolu.

Skontaktuj się ze mną: mleko.blog@gmail.com

Chętnie podejmę się prowadzenia zajęć jogi dla dorosłych, kobiet w ciąży, dzieci i seniorów. Jeżeli szukasz nauczyciela: napisz do mnie: mleko.blog@gmail.com

 

 

sirsasana

sirsasana

tadasana

tadasana

kapotasana - zajęcia jogi Kraków

kapotasana – pozycja gołębia królewskiego (pasuje jak ulał do Krakowa)

Ola Uruszczak

Ola Uruszczak

Mama, joginka i blogerka. Instruktorka Masażu Shantala. Propagatorka tego co proste i naturalne.

Polub ml-EKO!
Klikając "Lubię to" będzie mi bardzo miło :-)